Rendkívüli szünet ideje alatti óvodai ügyelet

Kedves Szüleink!

A tegnapi napon  megjelent a   Kormány 111/2021. (III. 6.) Korm. rendelete a védelmi intézkedések ideiglenes szigorítása idején a gyermekfelügyeletről.

Ez a rendelet lehetővé teszi, hogy az óvodákban elrendelt rendkívüli szünet időszakában megszervezzük ügyeleti rendszerben a gyermekfelügyeletet azoknak a gyermekeknek, akiknek a szülei nem, vagy csak nagy nehézség árán tudják megoldani a felügyeletét.

Kérem, hogy aki  erre igényt tart, írásban – akár egy email-ben – jelezze számomra legkésőbb 2021. március 8-án 12.00-ig. 
Kérem, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, vagy a járvány elleni védekezésben való részvétel esetén vegyétek igénybe és ezt a tényt 2021. március 9-étől kezdve igazolni kell. A munkáltatói igazolásban szerepelnie kell annak, hogy a munkavállalónak a munkahelyén kell megjelennie.

Köszönöm az együttműködéseteket!

Budaörs , 2021. március 07. 

Üdvözlettel:
Kovács Attiláné / Kőszegi Szilvia
intézményvezető