Óvodai beiratkozás

Kedves Szülők!

A veszélyhelyzetre tekintettel az óvodai jelentkezés során ebben az évben a személyes találkozásra sajnos nincs lehetőségünk.
Kérjük önöket, hogy a jelentkezési szándékukat az „Óvodai felvétel iránti kérelem” kitöltésével, és elektronikus úton történő megküldésével fejezzék ki. Munkánk megkönnyítése érdekében a körzetes gyermekek vonatkozásában is várjuk ezt a nyomtatványt.

A kitöltött nyomtatványt kérem az alábbi e-mail címre küldjék: kamaraerdeiovoda@gmail.com

Kérem, hogy a felvétel iránti kérelemre írják rá a gyermek TAJ-számát is.

Akinek nincs módjában elektronikusan kitölteni és megküldeni az „Óvodai felvétel iránti kérelmet”, illetve bármilyen további információra van szüksége a +36 30 488 9294 -es telefonszámon hívja az intézményvezetőt naponta 8-16 óráig.

Felhívás: Felhívás  óvodai jelentkezésre

Az óvodai jelentkezési lap innen letölthető: Óvodai felvétel iránti kérelem 

Budaörs, 2020.04.01. Kovács Attiláné
                                  ( Kőszegi Szilvia)
                                  Intézményvezető